KATEGORİLER
Hakkımızda

 Şirketimiz 1997 yılından bu yana otomatik araç yıkama makineleri sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar kendimizi yenileyerek, teknolojiye ayak uydurarak ve servis bilincimizle bugüne kadar hizmet verdik ve vermekteyiz.

 Firmamız kendine özgü bünyesinde uzun arge çalışmaları yaptıktan sonra tasarımı ve deneysel olarak bitmiş olan araç yıkama makinelerini araç yıkama sektörünün hizmetine sunmuştur.


 Sersan Makina 12 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren araç yıkama sektöründe üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede araç yıkama sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 Özellikle satış sonrası hizmetler, güvenliği arttırılmış yıkama sistemi ve uygun bakım maliyetleri sayesinde firmamızı konusunda aranan firma özelliğine sahip olmuştur.

 Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyattır.

 Bugüne kadar birçok müşterimizin isteği üzerine özel yıkama makineleri ve endüstriyel yıkama makinelerini bünyemizde 10 senedir üretmekteyiz. Türkiye içi olmak üzere yurtdışında AZERBAYCAN, DAĞISTAN, KAZAKİSTAN, İRAN gibi ülkelere otobüs, tır, ve küçük araçları yıkamak için bir çok makine üretip satmış bulunmaktayız.


 CE, İSO 9001:2008, marka tescil, kapasite raporu gibi kalite belgelerimiz mevcuttur.    

 Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sersan Makinaya, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

DESTEK HATTI NUMARAMIZ
+90 232 252 1 631
Tüm Hakları Saklıdır. 1996-2013 © Sersan Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Web Tasarım : Webhox